Сімейні та дитячі фотосесії

 

 

 

 

Сімейне фото

Чому на сімейному фото завжди когось не вистачає? Тому що цей хтось, тримає камеру. Позбавте свій сімейний альбом від неповноцінних знімків. Сімейна фотосесія зараз недооцінена... Ті, хто ще пам'ятає захід радянської епохи асоціюють її з чорно-білими знімками, зробленими у фотоательє при будинку побуту, з яких на глядача дивиться мама, тато і син. Решта, не проводячи ніяких аналогій, просто вважають сімейну фотозйомку непотрібною розкішшю.

Але, ні ті, ні інші не праві. Насправді, сімейна фотографія вже давно стала фотомистецтвом, назавжди втративши зв'язок з усім, чим вона була раніше. Їй вже тісно в мороці студії, вона перестала любити натягнуті постановочні кадри. Вона стала самим життям. Миттю, вихопленим з щастя. Того, що наповнює Вашу родину кожен день, незважаючи на труднощі і негаразди.

Сліди босих дитячих ніг на мокрому піску, застиглі в стрибку фігури... Мине багато років, і Ви будете горді собою. Горді тим, що тоді не полінувалися і витратили один день на сімейну фотосесію. Ми разом з Вами виберемо місце для зйомки і проведемо незабутній яскравий день. А в нагороду за задоволення Ви наповніть свій альбом безліччю найщасливіших фотографій кращою в світі сім'ї.