Блог

Як проходить зйомка новонароджених, і що цікаво знати кожній мамі?

☘️ Фотосесію новонародженого проводять в перші 14 днів, але ідеально до 11 днів, адже у малюка у цей період дуже спокійний сон, його не мучають коліки і зазвичай малеча солодко спить.
☘️ Зйомка може проходити як в студії так і вдома, за бажанням батьків.
☘️ Я маю увесь необхідний реквізит та аксесуари, вам не потрібно шукати щось додатково. Та, креативні ідеї завжди вітаються. Перед фотосесією, всі речі перуться лагідними для малечі засобами, щоб не було висипань, а також проглажуються.
☘️ На кожну зйомку я привожу з собою стерильну пов’язку і антисептик, яким обробляю камеру, телефон, руки, все чого можу торкнутись під час зйомок.
☘️ Також завжди беру чистий одяг для себе, адже знаю як ви турбуєтесь про здоров’я вашої малечі?
☘️ Для мене це не менш важливо, тому при зйомці я намагаюсь врахувати усі дрібнички для вашого комфорту

 

Фотосесія новонародженого: поради мамам та що потрібно для успішного результату

☘️ Найкраще фотосесію проводити в першій половині дня, особливо зранку. В основному усі малюки у цю пору сплять набагато краще ніж після обіду.
☘️ Перед зйомкою трішки порозважайте свою маленьку крихітку, щоб згодом під час зйомки вона швидше заснула.
☘️ За день, або два до зйомки  не вводьте в раціон нові продукти, щоб не викликати алергіїю чи коліків у вашого дитяти.
☘️ Якщо ви бажаєте провести фотосесію дома, у вашій оселі повинно бути достатньо денного світла, а також дуже тепло, необхідно нагріти кімнату до 28 °, це оптимальна температура для новонароджених діток, щоб їм було комфортно.
☘️ Якщо ви вирішили приїхати до студії, не бійтея, в студії є все необхідне, щоб переодягнути малечу, помити, погодувати)

Тепер розповім по самій фотосесії.
☘️ Вона триває десь до 3-х годин, може бути менше, або трішки більше. Чому так довго? Ви протягом цього часу будете годувати і переодягати малюка, якщо необхідно, колихати).
☘️ Під час фотосесії я знімаю декілька образів, а також фото з мамою і татом, братиками, сестричками, бабусями, дідусями, якщо присутня велика родина.
☘️ Приділяю увагу деталям — макрозйомка).

☘️ Я заздалегідь підберу декілька образів, всі необхідні аксесуари, обмоточки, гарненькі бодіки. Вам нічого брати не потрібно. Якщо зйомка буде проходити дома, візьму все до вас додому

error: